Snow Grey Glitter Pointer

16. listopadu 2018

GENIUS OD ORAL B


Je to už nějaký pátek, co jsem dostala na vyzkoušení elektrický kartáček Genius od Oral B. Teď jsem tu od toho, abych vám konečně prozradila moje dojmy z tohoto každodenního pomocníka. S elektrickým kartáčkem jsem už zkušenost měla. Můj první jsem dostala minulé Vánoce a byla jsem s ním maximálně spokojená. Právě proto jsem na spolupráci kývla a byla jsem zvědavá, jestli bude lepší, než ten, který už doma mám a pravidelně ho používám. V balení mi přišlo hned několik hlav na kartáček a každá měla jinou hlavní funkci, což mi přišlo hrozně fajn. Já si vybrala hlavu na bělení, protože jsem ve fázi, kdy jsem se na bělení zubů zaměřila.
V balení byl i praktický obal na cestování, samozřejmě nabíječka a držátko na telefon, protože tenhle kartáček funguje i s mobilní aplikací. Hned jak jsem balíček rozbalila, běžela jsem do koupelny zkusit první čistění. Můj první dojem, když jsem kartáček zapnula, bylo něco jako : To zní jako vrtačka! :D Je opravdu o dost hlasitější, než můj předchozí kartáček. Spustila jsem aplikaci, synchronizovala jsem kartáček a pustila se do prvního čistění, které kontrolovala právě aplikace a po čistění mi měla sdělit, zda si zuby čistím správně. A ano. Zuby jsem si čistila na výbornou a překvapilo mě, že aplikace kontroluje i to, zda někde nevytvářím moc velký tlak, nebo jestli jsem nějakou část nezapomněla vyčistit. Nakonec jsem dostala od aplikace pochvalu za parádní čistění. Musím se přiznat, že potom jsem aplikaci použila už jen jednou nebo dvakrát za celou dobu, co mám kartáček doma.


Nejsem moc zastánce aplikací na každou elektronickou věc v domácnosti. Ale to je dnešní doba a věřím, že někteří lidé to naopak přivítají. Kartáček využívám už necelé dva měsíce a jsem s ním maximálně spokojená. Dokonce i víc, než s jeho předchůdcem. Neříkám, že ho používám každý den, někdy si vezmu raději klasický, ale rozhodně je to můj pomocník, který si v mé koupelně zasloužil místo. Po každém čistění mi přijde, jako bych byla na dentální hygieně. Čistění zubů s ním je opravdu pečlivé, jednoduché a efektivní.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Moc si vážím každého Vašeho komentáře. ♥